Монтаж демонтаж козлового крана

0
467

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «СФЕРА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ»

ТОВ «Науково-виробнича компанія «Сфера промислової безпеки» функціонує з червня 2008 року, і з тих пір встигло стати одним із провідних підприємств на території Республіки Білорусь серед спеціалізуються на монтажі, налагодженні, ремонті, проектуванні і огляді технічних пристроїв, які використовуються на небезпечних виробництвах.

Наша компанія діє на підставі атестата акредитації Держстандарту, ліцензії Держпромнагляду, ліцензії МНС та інших документів. Крім того, ми щорічно, спільно з Держпромнаглядом, проводимо конкурс «Кращий фахівець з неруйнівного контролю Республіки Білорусь» в цілях виявлення цінних професіоналів, підвищення їх загального рівня підготовки та обміну досвідом в галузі неруйнівного контролю. Ми також пропонуемо послугу, монтаж демонтаж козлового крана.

Наш штат має чисельність понад 90 осіб, більшість з яких – висококваліфіковані техніки та інженери з великим досвідом проектування та діагностування технічного обладнання різного призначення як на промислових гігантах, таких як ВАТ «Гродно Азот», так і на невеликих підприємствах в районних центрах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here