Монтаж систем опалення та водопостачання в Києві

0
253

Компанія «СантехЄліт» — це торгово-інженерний центр, який займається професійним монтажем систем опалення та водопостачання в Києві.
При бажанні можна додатково встановити бойлер, котельню, радіатори або тепла підлога. На нашому сайті http://www.santehelit.net.ua/pricing/ ви знайдете всю необхідну інформацію, в тому числі вартість робіт і прайс-лист.
Послуги монтажу систем опалення — це лише частина нашої роботи. Починається все з етапу проектування. Ми обчислюємо тепловтрати будинку або квартири, виходячи з площі будівлі, матеріалу cтен і висоти стелі.

Своїм пріоритетним напрямком ми вважаємо монтаж систем опалення. Він виконується справжніми професіоналами на найвищому рівні. При установці використовуються тільки якісні та екологічно чисті матеріали, які будуть безпечні для будинку і його мешканців.

Вартість монтажу систем опалення залежить від обраного клієнтом обладнання, обсягу монтажних робіт і того, наскільки складною є схема підключення. Ціна за роботу під ключ в Києві у нас найнижча. Просто зателефонуйте — ми завжди будемо раді відповісти на всі ваші запитання.
Монтаж, доставка, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування — ми будемо з вами на всіх етапах проекту і надамо послуги найкращої якості. Наші котли подарують вам тепло і допоможуть створити затишок в домі, а професійний монтаж систем опалення гарантуватиме їх довгий термін служби і надійність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here