Довідка 086

0
378

Всім які у школу, ВНЗ або коледж, також як і тим, хто влаштовується на роботу, потрібна довідка про стан здоров’я. Такий і є оформление медицинской справки 086. Вона видається після повного обстеження в поліклініці. Потрібно, щоб документ був заповнений фахівцями, які безпосередньо і проводять ці огляди.

Необхідно, щоб дана довідка видавалася в медичному закладі, за місцем навчання або роботи обстежуваного, або за місцем проживання.

Список лікарів, огляд у яких обов’язковий, при заповненні даної довідки: терапевт, хірург, окуліст, отоларинголог, невропатолог, ендокринолог. Додатково треба відвідати кабінет флюорографії і здати аналізи.

У довідці за формою 086 / У в обов’язковому порядку повинні бути печатки та підпису з повною розшифровкою та зазначенням займаної посади кожного лікаря, який проводив огляд. Крім цього, неодмінною умовою має бути наявність в довідці повної назви поліклініки, а також інформація про людину, яка потребує обстеженні: прізвище, ім’я, по батькові, дата і рік його народження, адреса, де він проживає. Раціонально вказати причину отримання даної довідки і місце, куди її потрібно пред’явити. По закінченню обстеження, довідка візується печаткою медичної установи.

Робота на деяких посадах вимагає обов’язкової наявності такої довідки. До цих професій відносяться: офіціанти, кухарі, перукарі.

Довідка 086 є обов’язковою для надання за місцем навчання або роботи не пізніше шести місяців з дня її отримання в поліклініці. Тільки в цей період інформація, наявна в довідці, актуальна. За пришестя цього терміну, медичний огляд необхідно буде повторити для оновлення інформації про стан здоров’я.

В кінцевому підсумку медична довідка — це необхідний документ, що відображає всі факти вакцинації, аналізи, і інформує про загальний стан здоров’я людини. Дані відомості є обов’язковими для студентів навчальних закладів, адже відповідно їм правильно підбирається фізичне навантаження, а також для людей, робота яких пов’язана з необхідністю наявності позитивної динаміки стану здоров’я.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here