Ландшафтне проектування

0
316

Ландшафтне проектування — комплекс дослідницьких, розрахункових, проектних робіт, які виконують до озеленення та благоустрою на ділянці. Проект визначає зовнішній вигляд майбутнього саду, а також його «характеристики» — використання тих чи інших рослин, їх розміщення на території, дотримання певних вимог при облаштуванні інженерних систем і т.п. Дотримання умов проекту важливо для того, щоб сад в подальшому поліпшував властивості ділянки, гармонійно розвивався, не вимагав серйозних переробок або складного догляду.

Компанія «DreamGarden» DreamGarden.com.ua виконує ландшафтне проектування для будь-яких територій: приватних ділянок, міських садів і скверів, комерційних об’єктів і т.п. Ми проводимо такі роботи комплексно, грамотно, з гарантією відмінного результату. У нас ви зможете замовити ландшафтний проект саду в будь-якому стилі.

На першому етапі наші співробітники досліджують упорядковували територію: рельєф, площа і форму ділянки, характеристики грунту на ньому і інші показники. Далі з урахуванням отриманої інформації і ваших побажань ми розробимо ескізи ландшафтного дизайну. Кожен з них буде відображати кілька варіантів благоустрою території. По тому ескізу, який вибере замовник, буде розроблятися ландшафтний проект.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДовідка 086
Следующая статьяМасаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here