Тролейбуси виїхали на вулиці Чернігова

0
422

Аварія на тяговій підстанції Чернігівського тролейбусного управління ліківдована.

Після 15.00 чернігівські тролейбуси виїхали на маршрути, повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

Несправність усували близько 10 годин — поломка була зафіксована о 5 годині ранку, коли машини тільки-тільки стали виїжджати з депо. Якщо ви шукаете інщі новости в чернигове заходьте на сайт https://pro.cn.ua.

Причина — пошкодження кабелю. Подробиці поки що з’ясовуються.

Директор КП ЧТУ Дмитро Лавренюк:
— Про третій години ночі пропало електропостачання в житловому масиві Рокосовського и Полуботка. Після того, як Обленерго дало електроенергію, в нас вімкнуло тягову підстанцію. Після того, як ми віклікалі електротехнічну лабораторію, з’ясувалося, що вийшов з ладу кабель довжиною більше 2 км, який знаходится під землею. Очевидно, що є зв’язок між цими двома фактами.

Головний енергетик КП ЧТУ Вадим Федоренко:
— Близько третьої годин ночі надійшов телефонний дзвінок від диспетчера міськиіх електромереж, що на нашій лінії коротке замикання, и що вони нас відключають. Після цього з дому вночі був викликаний начальник тягової підстанції й було прийнято рішення переключитися на резервну лінію (вона в нас є).

Тролейбуси вийшли з парку і дісталися району Червоного мосту. Після цього запасна лінія теж відключилася з боку електромереж. Фахівці стверджують, що її вибило.

Була викликана наша електротехнічна лабораторія, яка почала випробовувати кабелі. Виявилося, що в нас пробитий кабель. У чому безпосередньо причина того що сталося — будемо з’ясовувати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here