Складальні браслети

0
274

Жінка з прогресивним поглядом на моду прагне об’єднати в іміджі індивідуальність і стиль. Поєднувати ці якості — досить складне завдання, що вимагає тонкого смаку і сміливою креативності. За допомогою витончених деталей від магазину біжутерії «Аркос» любителька ефектних прикрас зможе власноруч створювати неповторні складальні браслети, ідеально доповнюють образ. Це унікальна можливість приміряти роль дизайнера, вільного у своїй творчій реалізації.

Шарм називають великі намистини або підвіски оригінальної форми http://arkos.ua/kraby/, які нанизують на спеціальну основу для створення авторського прикраси для зап’ястя. За таким принципом створюються брендові браслети Санлайт, копію або варіацію яких може зібрати будь-яка модниця з творчою жилкою.

Підбір та комплектація деталей зазвичай диктуються міркуваннями гармонійного поєднання з іміджем і індивідуальними декоративними уподобаннями господині. Іноді композиція може мати символічне значення і використовуватися в якості талісмана. У будь-якому варіанті унікальне прикраса буде носити відбиток індивідуальності свого творця. Це ідеальний варіант виготовлення власного ексклюзивного аксесуара або пам’ятного сувеніра для близької людини.

Шарми для браслетів завоювали надзвичайну популярність завдяки неперевершеному різноманітності дизайнерських рішень. Серед них зустрічаються моделі з пластику, металу, скла, виробленого каменю, які можуть бути прикрашені ажурною різьбою, рельєфним тисненням, інкрустацією стразами або кольоровою емаллю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here