Як косметологічна і оздоровча процедура, тайський масаж в нашій країні став використовуватися кілька десятиліть тому, при цьому його історія в світі налічує більше двох з половиною тисячоліть! За релаксуючої, тонізуючого і оздоровчим ефектом «йога» -масаж, як його ще називають, перевершує будь-які інші масажні техніки https://kodiystudio.kiev.ua/kodiyschool/kursy-tajskogo-massazha-kiev/. Він ефективний не тільки для зняття стресу і втоми, але і для усунення болю в хребті, шиї, плечах і інших частинах тіла.

Після сеансів тайського масажу поліпшується фізичний і емоційний стан людини, активізується робота м’язів, очищаються енергетичні канали і повертається життєва енергія. Завдяки цій методиці, можна позбутися від безсоння, від целюліту і зайвих кілограмів, поліпшити кровообіг і роботу серцево-судинної системи. Корисний він і як косметологічна процедура по омолодженню клітин шкіри, усунення набряклості і вирівнюванню кольору шкіри.

Тайський масаж часто називають «йога» -Масаж, тому що в ньому дуже багато елементів з йоги. В цілому він складається з глибоких натискань на м’язи, розтяжок, скруток і інших рухів. Залежно від різновиду цього виду масажу, для виконання процедури використовуються трав’яні мішечки, розігріті камені, а також різні зволожуючі і ефірні масла. Особливість тайського масажу ще і в тому, що виконується він не тільки за допомогою рук, але і колін, ліктів і навіть стоп.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here