Сироп «Малиновый»
Малина — словно символ літа. Сироп наполнит ароматом цього ягоди будь-який коктейль, чай і десерт. Мягкий, але насищенний смак сиропу добре поєднується з молоком і йогуртами. Для придания сиропу більш інтенсивного смаку при виробництві використовується натуральний концентрований сок малини.

Малиновый сироп marco polo syrup можна використовувати для приготування різноманітних прохолодних напоїв і коктейлей. Крім того, зачасту малинові сиропи додаються в готові сладкі страви в якості топпінга, ароматної пропитки або як складова різноманітних кондитерських кремів і начинок.

Малиновый сироп може виступати як ідеальний пріснечник будь-якого алкогольного напою, який би напій ви забрали за основу. Коктейлі з малиновим сиропом будуть дивитися особливо яскраво в сполученні з водою, білим ромом або джином — достатньо лише аккуратно підливати в воду з сиропом один з цих напоїв, не змішувати їх. У результаті ви отримаєте ефектний «двошаровий» коктейль, нижній шар якого при випіванні герметично відтінений різким смаком спиртного, придаю всім коктейлю менш жорсткий характер.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here