Профільований лист набув широкого поширення при покритті дахів, спорудженні огорож і обробці фасадів. Він представлений на ринку у великій номенклатурі. Такі матеріали відрізняться не тільки призначенням, але і технічними характеристиками, типом покриття, вартістю та іншими параметрами, що суттєво ускладнює вибір. Как выбрать профнастил для забора на сайті http://www.tourdnepr.com.

Класифікується матеріал на універсальний, що несе, а також стіновий профнастил, де застосовується маркування, відповідно Н, НС або С. Найбільш міцним є несучий профільований лист. Це обумовлюється великою висотою хвиль і наявністю додаткових ребер жорсткості. Спеціального покрівельного і забірного покриття не існує. Для зазначених робіт застосовується один з вище перерахованих варіантів.

Так, стіновий профіль часто перетворюється в покрівельний профнастил, при виборі якого необхідно враховувати не тип, а технічні характеристики. Несучі листи здатні протистояти великим вітровим навантаженням. Це дозволяє використовувати їх для монтажу високих парканів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяИсточник тестостерона

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here